DOUBLE JOHNNY 500mm 3/4DR 3293/500DJ GEDORE
Special Price R 3 690,84 inc. vat Regular Price R 4 921,13 inc. vat
In stock
SKU
GED627127
Reliable nationwide shipping
Delivery in 4 - 5 days
More from Gedore Tools
  1. RATCHET 3/4DR 3293Z/94 GEDORE
    RATCHET 3/4DR 3293Z/94 GEDORE
    Special Price R 2 443,73 inc. vat Regular Price R 3 258,30 inc. vat
  2. POWERBAR 550mm 3/4DR 3296 GEDORE
    POWERBAR 550mm 3/4DR 3296 GEDORE
  3. COUPLER 51.5mm 3/4DR3294 GEDORE
    COUPLER 51.5mm 3/4DR3294 GEDORE
  4. EXTENSION 200mm 3/4DR 3290 GEDORE
    EXTENSION 200mm 3/4DR 3290 GEDORE
  5. RATCHET 3/4DR 3293 U2 GEDORE
    RATCHET 3/4DR 3293 U2 GEDORE
  6. EXTENSION 400mm 3/4DR 3290 GEDORE
    EXTENSION 400mm 3/4DR 3290 GEDORE
Write Your Own Review
Write a ReviewDOUBLE JOHNNY 500mm 3/4DR 3293/500DJ GEDORE